UWAGA! TA STRONA JEST W FAZIE TESTÓW

Aktualnie jesteśmy na etapie uruchamiania strony. Prosimy nie kupować na niej jeszcze żadnych przedmiotów. Jednakowoż prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i sugestii!

Witaj w sklepiku Wędki!

Jeśli uważasz, że działalność i cel Wędki są słuszne i chciałbyś, aby nasze stowarzyszenie się rozwijało – możesz nas wesprzeć finansowo na dwa sposoby: poprzez wpłatę kwoty pieniężnej (szczegóły w zakładce: Wsparcie — Darowizny) lub poprzez zakup naszych przedmiotów, które znajdziesz poniżej.

NASZE PRZEDMIOTY

Kupując w naszym sklepie wspierasz naszą działalność

Zakup WędkoBusa

Zakup WędkoBusa

Nasi animatorzy podwórkowi docierają do miejsc, gdzie dzieci spędzają swój wolny czas: podwórka, place zabaw, ulice. Tak realizujemy naszą misję bycia z dziećmi i młodzieżą tam, gdzie mają swój teren i miejsce. Na podwórka docieramy naszym charakterystycznym busem animacyjnym, zwanym przez dzieci WędkoBusem, gdyż kojarzy się właśnie z nami. Często jest to bus, który bierze też czynny udział w animacjach, służąc jako tablica do malowania farbami czy kredkami. Jest też niezbędny do przewożenia naszych podopiecznych w miejsce animacji. Zabieramy też zawsze nasz ekwipunek animacyjny typu: namioty, maszyny do waty, nagłośnienie i inne sprzęta. Pierwszym z takich busików animacyjnych nich był zasłużony już Subaru Libero, już go nie ma na drogach, dokonał swojego żywota: [gallery columns="1" link="file" size="full" ids="1351"]


Pierwszy WędkoBus No1, już nie na chodzi, czeka go rozkręcenie na części :(
  Potem pojawił się drugi, czyli to obecna Kaczuszka - Mercedes Bus, starowinka, ale jeszcze pracująca: [gallery columns="2" size="full" link="file" ids="1358,1356"] Drugi WędkoBus No2 - jeszcze żyjący :), choć leciwy 🙂 No i w tym roku chcemy stworzyć dwa zespoły animacyjne i pracować częściej i więcej dla dzieci na podwórkach i wioskach. Z tego powodu marzy nam się drugi mały busik, który będzie do dyspozycji drugiego zespołu. Wypatrzyliśmy już nawet taki: TU KLIKNIJ Nowszy niż kaczuszka, ale wciąż charakterystyczny. Już na sam widok uśmiecha się buzia: [gallery size="full" link="file" ids="1360,1361,1362"] Czy będzie Trzeci WędkoBus No3 ? Zależy od Ciebie ! Sprzedawca nam obniżył cenę na niego z 7 800 zł na 7 000 zł wykonując jeszcze niezbędne remonty silnika, udało nam się zebrać od funduszu Valores kwotę 3000 zł na zakup busa, lecz wciąż nam brakuje 5 500 zł. Każda złotówka otrzymana ze zbiórki będzie przeznaczona na zakup, rejestrację i ubezpieczenie busika. Chcielibyśmy nim wyjechać już na podwórka w październiku, póki jeszcze nie jest zbyt zimno. Pomóż nam. Wpłać dowolną kwotę, na którą możesz sobie pozwolić i bądź naszym wirtualnym animatorem! DziękujeMY

Czytaj dalej

Nasza oferta

Przeczytaj

Wpłaty z Waszych zakupów w naszym sklepiku są w całości przeznaczone na cele statutowe naszego stowarzyszenia. Kupujemy za nie naszym podopiecznym m.in.: materiały plastyczne do zajęć: bilety do: kina, teatru, czy na basen; organizujemy wycieczki krajoznawcze; wymieniamy stary asortyment C3NTRUM na nowszy, itd. Sprzedajemy różne przedmioty stworzone przez dzieci i dla dzieci, a mianowicie:

HANDMADE

Dzieci tworzą różne prace plastyczne: rysunki, malowidła, rzeźby

PRZEDMIOTY UŻYWANE

Przynosimy do Wędki różne używane przedmioty, którym chcielibyśmy podarować drugie życie. Mamy ich tak dużo, że w Wędce się już nie mieszczą! Znajdziesz je w naszym sklepie:)

BIŻUTERIA

Biżuterię robimy wszyscy. Od pradziejów Wędki. To nasza najstarsza działalność.

Opinie wędkowych klientów

Zobacz

"Jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu, będę Waszą stałą klientką!"

- OLA

"Produkty Wędki mają naprawdę wysoką jakość. Oprócz tego zaskoczyło mnie bardzo eleganckie opakowanie. Polecam zakup"

- KAROL

"Cieszę się, że przez zakup biżuterii mogę wspierać wędkową działalność! Świetny pomysł!"

- DOMINIKA