UWAGA! TA STRONA JEST W FAZIE TESTÓW

Aktualnie jesteśmy na etapie uruchamiania strony. Prosimy nie kupować na niej jeszcze żadnych przedmiotów. Jednakowoż prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i sugestii!

Witaj w sklepiku Wędki!

Jeśli uważasz, że działalność i cel Wędki są słuszne i chciałbyś, aby nasze stowarzyszenie się rozwijało – możesz nas wesprzeć finansowo na dwa sposoby: poprzez wpłatę kwoty pieniężnej (szczegóły w zakładce: Wsparcie — Darowizny) lub poprzez zakup naszych przedmiotów, które znajdziesz poniżej.

NASZE PRZEDMIOTY

Kupując w naszym sklepie wspierasz naszą działalność

Zakup UCZUSIA

Zakup UCZUSIA

Nasi streetworkerzy docierają do miejsc, gdzie dzieci spędzają swój wolny czas: podwórka, place zabaw, ulice. Tam realizujemy naszą misję bycia z dziećmi i młodzieżą tam, gdzie mają swój teren i miejsce. Na podwórka docieramy naszym charakterystycznym busem animacyjnym, zwanym przez dzieci WędkoBusem, gdyż kojarzy się właśnie z nami. Często jest to bus, który bierze też czynny udział w animacjach, służąc jako tablica do malowania farbami czy kredkami. Jest też niezbędny do przewożenia naszych podopiecznych w miejsce animacji. Zabieramy też zawsze nasz ekwipunek animacyjny typu: namioty, maszyny do waty, nagłośnienie i inne sprzęty. Pierwszym z takich busików animacyjnych nich był zasłużony już Subaru Libero, już go nie ma na drogach, dokonał swojego żywota: [gallery columns="1" link="file" size="full" ids="1351"]


Pierwszy WędkoBus No1, już nie na chodzie, czeka go rozkręcenie na części :(
  Potem pojawił się drugi, czyli to obecna Kaczuszka - Mercedes Bus, starowinka, ale jeszcze pracująca: [gallery columns="2" size="full" link="file" ids="1358,1356"] Drugi WędkoBus No2 - jeszcze żyjący :), choć leciwy 🙂 Rok 2o2o przyniósł, jak wiemy nowe potrzeby i nowe wyzwania. Sam bus, który może tylko przewieźć nie wystarcza. Teraz potrzebny jest bus, w którym będzie można spędzać czas, zjeść i odpoczać. Bardzo wiele dzieci i młodzieży unieruchomiona w swoich domach została odizolowana i nierzadko pozostawiona sama w domach, które nie zawsze są tymi "zdrowymi".  Chcemy docierać do tych dzieci w mieście, ale i po za nim z nietypową formą wsparcia. Chcemy zbudować busa, w którym dzieci: - odrobią lekcje - zjedzą ciepły posiłek - spędzą czas i odpoczną od domowej atmosfery Dzieci same go nazwały już po swojemu i ochrzciły do nazwą UCZUŚ. Już mamy zapytania kiedy przyjedzie do nich UCZUŚ. Marzy nam się znalezienie używanego autobusu w dobrym stanie i przerobienie go na mobilną świetlicę. Poglądowe zdjęcia przedstawiające nasz zamysł:   [gallery size="full" link="file" ids="1609,1608,1611,1606,1607,1610"]   Chcesz być częścią naszej idei ? Podoba Ci się pomysł, to prosimy Cię o wsparcie. Jak możesz pomóc ? 1. Prosimy Cię o wpłatę na konto. 2. Może masz do oddania taki autobus, albo znasz kogoś kto ma ? 3. A może, chcesz jako serwis samochodowy pomóc nam przerobić autobus na UCZUSIA ? W razie pytań i propozycji zapraszamy do kontaktu: wedka@wedka.org DziękujeMY!

Czytaj dalej

Nasza oferta

Przeczytaj

Wpłaty z Waszych zakupów w naszym sklepiku są w całości przeznaczone na cele statutowe naszego stowarzyszenia. Kupujemy za nie naszym podopiecznym m.in.: materiały plastyczne do zajęć: bilety do: kina, teatru, czy na basen; organizujemy wycieczki krajoznawcze; wymieniamy stary asortyment C3NTRUM na nowszy, itd. Sprzedajemy różne przedmioty stworzone przez dzieci i dla dzieci, a mianowicie:

HANDMADE

Dzieci tworzą różne prace plastyczne: rysunki, malowidła, rzeźby

PRZEDMIOTY UŻYWANE

Przynosimy do Wędki różne używane przedmioty, którym chcielibyśmy podarować drugie życie. Mamy ich tak dużo, że w Wędce się już nie mieszczą! Znajdziesz je w naszym sklepie:)

BIŻUTERIA

Biżuterię robimy wszyscy. Od pradziejów Wędki. To nasza najstarsza działalność.

Opinie wędkowych klientów

Zobacz

"Jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu, będę Waszą stałą klientką!"

- OLA

"Produkty Wędki mają naprawdę wysoką jakość. Oprócz tego zaskoczyło mnie bardzo eleganckie opakowanie. Polecam zakup"

- KAROL

"Cieszę się, że przez zakup biżuterii mogę wspierać wędkową działalność! Świetny pomysł!"

- DOMINIKA