• Started:2023/07/17 00:00 Ended:2023/07/21 00:00

Piłka dla każdego – Półkolonie [WĘDKOWE Wakacje z pasją część 3]

ORGANIZATOR:
  • Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży Wędka + Stowarzyszenie One Passion One Love

Za nami kolejny niesamowity tydzień półkolonii z Wędką! Od 17 do 21 lipca ulica Olsztyńska tętniła życiem, gdy Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży Wędka im. każdego Człowieka we współpracy ze Stowarzyszeniem One Passion One Love poprowadziły pełne sportowych emocji zajęcia dla naszych najmłodszych.

Dzieciaki miały szansę spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach. Siatkówka, koszykówka i oczywiście ukochana przez wszystkich piłka nożna nie pozostawiły nikogo obojętnym. Młodzi sportowcy doskonale się bawili, ucząc się nowych umiejętności i rozwijając swoje talenty. Zajęcia z jiu-jitsu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci miały okazję poznać tajniki tej szlachetnej sztuki walki, kształtując swoją kondycję fizyczną i umysłową. Wartość samoobrony oraz dyscypliny, które wynoszą z treningów, są nieocenione w życiu codziennym. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy podzielić się tą pasją z najmłodszymi.
Wspólne zajęcia szybko minęły w przyjemnej atmosferze. Każdy dzień był pełen radości, pozytywnej energii i niezapomnianych chwil. Dzieci nawiązywały nowe przyjaźnie, zdobywały kolejne umiejętności i uczyły się jak pracować w zespole.

Nie mogliśmy zakończyć tych niezwykłych półkolonii inaczej niż biesiadą przy grillu. Wszyscy wsiedliśmy dookoła rozpalonego ogniska, delektując się pysznym jedzeniem i słuchając radosnych śmiechów naszych podopiecznych. To był naprawdę doskonały sposób na pożegnanie tego wyjątkowego tygodnia.

Przed nami jeszcze jeden, równie fascynujący tydzień półkolonii pod hasłem „Tydzień medialny”. Już od 21 do 25 sierpnia zapraszamy wszystkich chętnych na ulicę Olsztyńską, gdzie ponownie czekają na nas liczne atrakcje. Będziemy odkrywać tajniki mediów, ucząc się jak tworzyć własne filmy czy prowadzić bloga. To będzie niezwykły czas dla naszych młodych pasjonatów!

Zapraszamy Was serdecznie, abyście dołączyli do nas i podzielili się z nami tą wyjątkową przygodą. Śledźcie nasze konto, aby być na bieżąco z informacjami i dowiedzieć się więcej szczegółów.

#Wędka #DzieciomIMłodzieży #OnePassionOneLove #Półkolonie #SiłaSportu #JiuJitsu #ZabawaWSłońcu ⚽️ #WędkaNadziei #TydzieńMedialny #Olsztyńska #PrzygodaNaCałeLato #WakacjeMarzeń #DlaDzieci #RozwójUmiejętności #TwórzSwojąHistorię