C3NTRUM

Przynęta – C3NTRUM DZIECI I MŁODZIEŻY WĘDKA – sala gimnastyczna z licznymi atrakcjami

Sala gimnastyczna w centrum toruńskiej starówki. Wyremontowana w ramach naszego autorskiego projektu do budżetu partycypacyjnego oficjalnie do użytku oddana 19 czerwca 2015 roku . Sam remont C3NTRUM dał możliwość praktycznej nauki naszej młodzieży wykonywania prac budowlanych, malarskich, murarskich i innych. Obecnie gramy na niej z dziećmi w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, unihokeja, badmintona. Jest profesjonalna 6 metrowa ścianka wspinaczkowa z 4 stanowiskami. Jest profesjonalny stół do bilarda, piłkarzyki, darts, auta RC, sprzęt do parkura, kule ZORB i footbalzorb. Wielość atrakcji, która ma przyciągać dzieci i odciągać ich z ulicy i Internetu co w bardzo skuteczny sposób jest realizowane.

 

C3NTRUM to placówka organizująca czas wolny dzieciom i młodzieży

W C3NTRUM dzieci i młodzież mogą spędzić wolny czas bawiąc się, grając, ucząc, rozwijając swoje pasje, poznając nowe osoby. Wszystkie zajęcia, warsztaty, treningi są za darmo. Serdecznie zapraszają opiekunowie, wolontariusze i rodzice dzieci już korzystających z dobra C3NTRUM na Jęczmiennej 10.

Miejsce to powstało staraniem wielu osób, począwszy od dzieci, młodzież, przez rodziców, wolontariuszy, opiekunów, a skończywszy na urzędnikach miejskich oraz darczyńcach. Remont pomieszczeń, zakup wyposażenia trwa od prawie 2 lat. Głównie finansowany był ze środków z budżetu partycypacyjnego Torunia.

DziękujeMY niniejszym wszystkim osobom, które się przyczyniły do obecnego stanu C3NTRUM za wszelki wkład i zaangażowanie!!!