Cel

Zbieramy środki na trening asertywności dla dzieci i młodzieży!

Podaruj trening asertywności

by Wędka Maja

  • 25000 

    Potrzebujemy
  • 760 

    Uzbieraliśmy
  • Campaign Never Ends

    Campaign End Method
Mamy już :
3.04%
Minimum amount is zł Maximum amount is zł Put a valid number
Toruń

Wędka Maja

4 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Opis naszego celu

Krystian pomimo, że ma dopiero 12 lat częściej w swoim życiu był wyrzucany, niż zapraszany. Wyrzucany był z klasy, ze świetlicy, z zajęć dodatkowych. Do momentu, gdy do szkoły przyszedł trener “Piłki dla każdego” i zaprosił chłopaków na treningi. Krystian przyszedł i nie został wyrzucony. Przychodzi na każdy trening, bo wie, że ktoś na niego czeka.

Krystian i wiele innych dzieci i młodzieży może przyjść na treningi i na animacje dzięki Tobie. My jesteśmy tylko pośrednikami dobra, ale to Ty powodujesz, że docieramy do coraz większej liczby dzieci. W kwietniu było jedno boisko z treningami, teraz mamy ich siedem.

Cieszymy się, że dzięki wielu życzliwym osobom takim jak Ty nasze dzieci mają swoje przystanie na boiskach, podwórkach, ulicach i w siedzibie WĘDKI.

Po wspólnie spędzonym czasie zjadamy razem posiłki i dla wielu jest to niecodzienne doświadczenie. Rozmawiamy wtedy o tym co się działo w ciągu dnia i o tym jak nasze zwierzaki mają na imię.

Naszym ogromnym pragnieniem jest dotrzeć do jak największej liczby dzieci na toruńskich podwórkach. Chcemy minimum dwa razy w miesiącu organizować animacje. Będziemy chodzić na kręgle, basen, ściankę wspinaczkową, lodowisko, park linowy, będziemy organizować spływy kajakowe, wycieczki rowerowe i wiele wiele innych. I z ogromną radością opowiemy Ci o tym jak było!

Wiemy, że nasi podopieczni na podwórkach narażani są na udział w bójkach, że przychodzą dilerzy narkotyków, że zachęcani są do kradzieży.

Chcemy ich uprzedzić, być szybciej, być częściej. Wiemy, że udział w 3 godzinnej animacji pełnej radości i bezpiecznych dorosłych już znacząco wpływa na życie dzieci.

67 zł to koszt 1 dziecka w 3 godzinnej animacji

Zachęcamy Cię zmień życie dziecka przez ufundowanie mu udziału w animacji!

A naszym kolejnym marzeniem jest, by dzieci i młodzież w swoje dalsze życie wchodziły wzmocnione, by wiedziały że są wartościowe takie, jakie są, by miały siłę do odmowy w tym co im nie służy.

Chcemy ich tego uczyć na warsztatach asertywności. Im dłużej dziecko w nich będzie brało udział tym więcej umiejętności zdobędzie.

250 zł to udział 1 dziecka w półrocznym treningu asertywności

Wierzymy, że i to uda nam się zrealizować dzięki życzliwym osobom. Prosimy wesprzyj nasze dzieci i mocno nam kibicuj, abyśmy uzbierali na jak najwięcej animacji i treningów!

Kto Ile Kiedy
Piotr Piasta 10  December 05, 2023
Wpłata od Anonimowego Darczyńcy 500  November 29, 2023
Anonimowo 250  November 29, 2023