Uliczny Klub Sportowy – wszystko dla wszystkich

Uliczny Klub Sportowy (UKS) to kolejna propozycja Wędki kierowana do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, które będą mogły spędzić czas ze swoimi pociechami w sposób aktywny. W najbliższym czasie zamierzamy ruszyć z organizacją serii zajęć sportowych z rozmaitych dyscyplin. Nie chcemy się ograniczać – w nasze działania włączonych zostanie tyle dziedzin sportu, ile się da, aby nasi podopieczni mogli rozwijać się w upragnionym kierunku. Aktualności będą regularnie pojawiały się na naszej facebookowej grupie na Facebook’u

piłka nożna dla dzieci

Piłka nożna dla każdego – treningi z pasją

Program UKS-u będzie stopniowo wzbogacany o kolejne sportowe propozycje. Na ten moment oferujemy zajęcia z piłki nożnej dla dzieci oraz młodzieży i dorosłych. Nie narzucamy żadnych ograniczeń wiekowych ani limitów miejsc. Zapraszamy każdego, kto szuka nie tylko ludzi do wspólnej gry, ale przede wszystkim przyjaźni i obecności drugiego człowieka. Naszą ideą jest, aby piłka nożna w Wędce dostępna była dla każdego, a wspólne treningi stanowiły spotkanie ludzi, których łączy pasja i chęć dzielenia się nią z sobą nawzajem. Wystarczy, że przyjdziesz do nas i wyrazisz chęć działania.

Zajęcia z piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych – wspólny czas dla całych rodzin

Wędkowa inicjatywa sportowa jest wciąż w fazie organizacyjnej, a wiele pomysłów i propozycji powstaje na bieżąco. Na chwilę obecną na zajęcia z piłki nożnej dla młodzieży i dorosłych nie wymagamy zapisów, jednak może się to zmienić, jeśli liczba uczestników będzie odpowiednio duża. Nieważne, na jaką skalę będziemy działać w przyszłości, zajęcia są i pozostaną bezpłatne, a spotykamy się obecnie na Starówce na boisku Piaskowym.

Treningi Futsal i wiele innych sportowych aktywności – stwórz z nami coś nowego

Wędkowy UKS ma być projektem, który będzie się ciągle rozwijał i ewoluował. Aby to osiągnąć, potrzebujemy ludzi chętnych wziąć w nim udział. Będziemy starać się dopasować zajęcia do potrzeb uczestników oraz warunków, jakie nas czekają, dlatego nasi trenerzy są gotowi organizować treningi zarówno w stylu futsal, jak i klasycznej piłki nożnej na boisku. Wszystko zależy od Was. Jeśli uda nam się zebrać pokaźną grupę graczy, w przyszłości będziemy mogli pomyśleć o założeniu drużyny oraz wspólnej organizacji obozów sportowych i wyjazdów. Z Wami wszystko to będzie możliwe. Zapraszamy do gry!

piłka nożna dla dzieci i młodzieży

Dołącz do nas na grupie