• Started:2024/04/16 16:30 Ended:2024/04/16 20:00

13. urodziny Stowarzyszenia WĘDKA

ORGANIZATOR:

Drodzy Przyjaciele WĘDKI,

chcielibyśmy podzielić się z Wami niezapomnianymi chwilami z naszego ostatniego wydarzenia – 13. urodzin Stowarzyszenia WĘDKA! To był dzień pełen radości, uśmiechów i wspólnych emocji, który pozostanie z nami na długo.

Głębokie podziękowania kierujemy do naszych wspaniałych Darczyńców, których wsparcie umożliwiło nam zorganizowanie tego wydarzenia. Wasza hojność i zaangażowanie sprawiły, że mogliśmy stworzyć magiczne chwile dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy również naszym niezastąpionym wolontariuszom, którzy oddali swój czas i serce, aby uczynić tę uroczystość niezapomnianą. Wasza bezinteresowna pomoc sprawiła, że każdy uśmiech dziecka stał się dla nas największą nagrodą.

Nie możemy zapomnieć także o naszych utalentowanych animatorach, którzy swoją kreatywnością i pasją wypełnili nasz dzień muzyką, zabawą i niezliczonymi emocjami. Wasza energia i entuzjazm sprawiły, że każdy moment tego wydarzenia był pełen życia i radości.

Mamy także wielką radość ogłosić, że w konkursie zwyciężyła dzielnica Bydgoskie Przedmieście! Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. W związku z tym z radością ogłaszamy, że Dzień Dziecka 1.06.2024 r. odbędzie się właśnie w tej wyjątkowej dzielnicy. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież!

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszego wydarzenia. Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiają, że możemy kontynuować naszą misję i tworzyć magiczne chwile dla dzieci i młodzieży.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Stowarzyszenia WĘDKA