• Started:2023/12/13 16:30 Ended:2023/12/13 18:00

Bezpłatne animacje i warsztaty dla dzieci i młodzieży

ORGANIZATOR:
Dzień dobry! Chcielibyśmy podzielić się z Wami ekscytującą informacją dotyczącą naszego nowego projektu!

W ramach naszych działań planujemy zorganizować aż 7 różnorodnych aktywności dla naszych małych odkrywców! To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania różnorodnych umiejętności. Będziemy mieli okazję wspólnie wybrać się na ściankę wspinaczkową, do aquaparku, na kręgle, a także wziąć udział w turniejach piłki nożnej i siatkowej. Nie zabraknie również organizacji balu karnawałowego z niesamowitymi animatorami oraz wyjścia do kina!

Drugą część projektu stanowi Trening Umiejętności Społecznych, skupiający się na trzech kluczowych blokach tematycznych:
Emocje i świadomość – poprzez ciekawe ćwiczenia pomagamy dzieciom w poznawaniu, wyrażaniu i rozpoznawaniu emocji, a także odkrywaniu informacji o sobie i innych.
Komunikacja – uczymy naszych małych uczestników tworzenia komunikatów JA, asertywnego wyrażania myśli, zasad prawidłowej komunikacji i sztuki zadawania pytań.
Relacje i sytuacje społeczne – poprzez różnorodne ćwiczenia rozwijamy umiejętność interpretowania sytuacji społecznych, kształtujemy myślenie przyczynowo-skutkowe i pomagamy w rozmowie o relacjach z bliskimi osobami.

Zapraszamy do zapisów! Nie przegapcie szansy na niezapomniane przeżycia i rozwijanie umiejętności społecznych Waszych pociech. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem: LINK

#RazemWZabawie #RozwojDziecka #AktywnaEdukacja