• Started:2024/01/03 16:30 Ended:2024/01/03 18:00

Podsumowanie kampanii grudniowej 2023 r.

ORGANIZATOR:
Kończymy naszą kampanię grudniową 2023 r. z ogromną radością i wdzięcznością w sercu. Dzięki hojności i wsparciu naszych Darczyńców udało nam się zebrać imponującą kwotę 13 500 zł! To niezwykłe wsparcie pozwoli nam sfinansować animacje i treningi asertywności przez najbliższe 3 miesiące.

Drodzy Darczyńcy,
chcielibyśmy skierować do Was najserdeczniejsze słowa podziękowania za Waszą bezinteresowną hojność i zaangażowanie w naszą kampanię grudniową. Wasze wpłaty sprawiły, że spełnienie marzeń naszych podopiecznych staje się możliwe, a my jesteśmy z tego niezmiernie podekscytowani!

Wasze wsparcie to nie tylko kwota na ekranie, to impuls, który napędza naszą misję. Każda z Waszych darowizn to krok w naszym Wędkowym programie 3 kroków:
Ryba – Wędka – Rybak.

Ryba: dzięki streetworkerom wychodzącym na ulice z animacjami, budujemy zaufanie i pokazujemy dzieciom, że mogą liczyć na życzliwych dorosłych.
Wędka: w siedzibie Wędki dzieci mają możliwość doświadczania siebie w różnych zadaniach, wybierając kierunek, który ich fascynuje, od sportu po trening asertywności.
Rybak: młodzież staje się Rybakami, odpowiedzialnymi za różne zadania. Staje się animatorem lub wolontariuszem i w jakiś symboliczny sposób może oddać światu to co sama otrzymała.

Dzięki Waszym darom możemy rozpocząć nasz program już od stycznia 2024 r.

Streetworkerzy sportowi cały miniony rok wychodzili do dzieci i młodzieży na boiska, prowadzili treningi, a po nich rozmawiali z uczestnikami. Budowali etap Ryby. I młodzież sama dała znać, że chce coś więcej, że chce częściej się spotykać, więcej rozmawiać. Dlatego zorganizowaliśmy naszą grudniową kampanię, żeby móc zapewnić wspólnie spędzony czas i rozmowy o tym co ważne. Przechodzimy do etapu Wędki.

Zapraszamy Was na nasz profil na Facebooku, gdzie będziemy umieszczać relacje z działań i rozwijania Wędkowego programu: Facebook Stowarzyszenia WĘDKA.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, Drodzy Darczyńcy, za to, że razem z nami tworzycie Wędkowy program 3 kroków! Bez Waszych serc i hojności nasza misja nie byłaby możliwa.

Ps. na zdjęciu widzicie ręcznie robione karteczki przez nasze dzieci, które otrzymali wszyscy Darczyńcy wspierający kampanię grudniową

Z życzeniami dobrego 2024 r.
Zespół WĘDKI