Różowa sofa

ORGANIZATOR:
RÓŻOWA SOFA zaprasza ?
Co to takiego ?
To właśnie kanapa koloru różowego podarowana Wędce przez byłego podopiecznego Marcina Olkowskiego, która stoi przed wejściem na korytarzu do WĘDKI na Jęczmiennej 10 i jest często przesiadywana  w oczekiwaniu na otwarcie WĘDKI.
?Nierzadko młodzież wybiera to miejsce, a nie jakieś uliczne na spędzenie czasu. Naturalnie więc dzieje się tak, że staje się to ich miejscem przebywania ze sobą.
I tak powstaje zaczątek klubu dla młodzieży w Toruniu tj. na różowej sofie ?
Wędka otwiera się obecnie o 16:16 zatem do tego czasu Klub Młodzieżowy Różowa Sofa zaprasza na siebie ?
?Można skorzystać z darmowego wi-fi, dachu nad głową, jak pada oraz ciszy i spokoju, bo nikt tam nie przeszkadza i nie wyprasza. A jak będzie wypraszał to już odpowiednio zainterweniujemy ?
Idąc za ciosem planujeMY stworzyć z toruńską młodzieżą w pełni funkcjonalny klub młodzieżowy dla nich i przez nich prowadzony pod okiem mentora z Wędki…
Obecnie jesteśMY na etapie poszukiwania lokalu, w które to poszukiwanie młodzież włącza się sama i bada oferty na Starówce.
Ten post to lekka zajawka tematu, o jakim będziemy coraz głośniej mówić.
Jak chcesz współtworzyć pierwszy taki Klub Młodzieżowy od samego początku to wbijaj.
Jak chcesz nam dopomóc to także zapraszaMY do współpracy ?
Bardzo ujmujące było to co powiedział mi jeden z młodych zaangażowanych w szukanie lokalu: „Panie Wojtku, a jak już tak znajdziemy lokal i zrobimy ten klub to pokażemy wszystkim, że nie jesteśmy tacy źli, o nie ? ” – Bez komentarza ?
ZapraszaMY zatem na Różową Sofę do WĘDKI, by poznać fantastyczną młodzież i więcej szczegółów o klubie ?