WyprawkaDlaBobasa

ORGANIZATOR:
Poczęte, ale jeszcze nie narodzone to często trudny okres dla rodzin, a zwłaszcza samotnych matek, które mimo niełatwych warunków życiowych chcą urodzić dzieciątko…
I to ten okres od poczęcia do narodzenia się dziecka wykorzystujemy w akcji WyprawkaDlaBobasa na zebranie potrzebnych rzeczy dla mamy dziecka.
NawiązaliśMY współpracę z Bractwo Małych Stópek, a dokładniej z prężnie działającym oddziałem w Stargardzie Gdańskim -Fundacja Małych Stópek Starogard Gdański.
Już więc teraz możesz przynosić wszelkie artykuły dla maluszków, które czekają na swoje narodziny.
Miejsce odbioru artykułów uruchomiliśMY w Toruniu w Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży Wędka im. każdego Człowieka ul. Jęczmienna 10.
Zbieramy wszelkie artykuły dla dzieci od 0 do roczku. Wszystko się przyda, bo wszystko jest potrzebne.
? Działać będziemy 2-torowo.
Jeśli zgłosi się do nas samotna mama w stanie błogosławionym i będzie chciała wejść we współpracę z nami to uruchamiamy specjalną zbiórkę WyprawkaDlaBobasa i mama otrzymuje w dużej mierze to co potrzebuje.
Jeśli zgłosi się do nas mama i nie będzie zainteresowana współpracą z nami to otrzyma to co na bieżąco znajduje się w naszym magazynku w Toruniu lub w Sartowicach.
? Współpraca z nami polega na angażowaniu się w akcje WĘDKI na zasadzie wolontariatu np.: prowadzenie warsztatów z tego co mama lubi i umie np z wypieków, szycia, cerowania, makijażu, remontowania, majsterkowania itp.